همایش ,معرفی ,کمیته‌ی ,برگزاری ,کمیته‌های ,صوتی تصویری ,کمیته‌ی رایانه ,برگزاری همایش

در ادامه‌ی معرفی کمیته‌های مرتبط با برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی، امروز به معرفی کمیته‌ی رایانه میپردازیم. کمیته‌ی رایانه، از جمله کمیته‌هایی است که پیش از برگزاری همایش فعالیت خود را آغاز نموده و در روز همایش و نیز بعد از همایش هم در زمینه‌ی مستندسازی همایش برگزار شده، انجام وظیفه می کند. این کمیته  نیز مانند کمیته‌های دیگر با برگزاری جلسات اتاق فکر و بحث و تبادل نظر در خصوص وظایف محوله و با استفاده از تجارب به دست آمده در همایش‌های قبلی با برنامه ریزی منابع موجود، فعالیت‌های خود را آغاز میکند.

از جمله مسؤلیت‌های مهم این کمیته، تولید محتوای صوتی - تصویری  برای اجرا در روز همایش و تهیه‌ی کلیپ معرفی همایش برای پخش در رسانه‌های تبلیغاتی است. در این راستا با هماهنگی با مسولین دیگر کمیته‌ها و جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز اقدام به تولید کلیپ، اسلایدهای معرفی فعالیت‌ها،اسلایدهای آموزشی و ... می نماید.

عملیات تهیه ،آماده سازی و ارسال پیام‌ها و فایل‌های مناسبِ روز همایش، از طریق ایستگاه WIFI هم از دیگر وظایف این کمیته است. برای انجام این وظیفه با بهره گیری از افراد متخصص، اقدام به تهیه‌ی فایل‌های صوتی- تصویری و سخنرانی‌های مفید در حوزه‌ی تربیت فرزند و آموزش و بهداشت خانواده  برای ارسال به صورت فایل و جمع آوری نکات کلیدی و کاربردی از کمیته‌های آموزش و بهداشت و دفتر مشاوره‌ی مجمع برای ارسال در قالب پیام‌های متنی می‌نماید.

ادامه مطلب
منبع اصلی مطلب : مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) - شهرستان نجف آباد
برچسب ها : همایش ,معرفی ,کمیته‌ی ,برگزاری ,کمیته‌های ,صوتی تصویری ,کمیته‌ی رایانه ,برگزاری همایش
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : چند قدم تا همایش(کمیته‌ی رایانه)